İZTOK OTOMASYON KAPI VE KEPENK SİSTEMLERİ
Otomatik kapı sistemleri, endüstriyel kapı çözümleri ve yardımcı işletme teknik hizmetler alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan İZTOK OTOMASYON, otomatik sistemlerin satışının yanı sıra çözüme odaklı, satış sonrası servise öncelik vererek hizmetlerine devam etmektedir. 
Sektördeki beceri, çözüm odaklı, karşılıklı güven, dürüst ve ahlaklı çalışmayı düstur edinen ve bu anlayışa sahip ekiplerle çalışmaya özen gösteren firmamız, bu konuda ortak çalışmalar üstlendiğimiz firmaların ve şahısların güven ve takdirleri ile sektörde büyümesine devam etmektedir.

Tecrübelerinin vermiş olduğu güçle teknolojik olanakları bileştirerek müşteri odaklı hizmet anlayışını ilke edinmiş İZTOK OTOMASYON, müşteri gereksinimlerini üst düzeyde karşılayacak genç ve dinamik kadrosuyla, otomatik kapı sistemleri ve endüstriyel kapı çözümlerini müşterileriyle paylaşmaktadır.

Saygınlık, güvenilirlik, satış sonrası hizmet ve diğer önemli değerleri sektörün gelişim şartlarından sayan İZTOK OTOMASYON, teknoloji altyapısını her geçen gün geliştirmekte, hizmet kalitesi ve teknik desteğini dünya standartlarına taşıyıcı çalışmalarını yürütmektedir.

İZTOK OTOMASYON, MÜŞTERİ GEREKSİNİMLERİNİ ÇEKİNMEDEN SÖYLEYEBİLEN KADROLARLA VE BU SÖYLEMLERİ BENİMSEYEN MÜŞTERİLERLE ÇALIŞMAYI ARZU EDEN BİR FİRMADIR. İŞİNİ TİCARETİN ÖTESİNDE KALICI, İHTİYAÇLARI GİDERİCİ, KARŞILIKLI RIZA İLKESİ İLE YAPAN FİRMA OLMUŞTUR VE BU ÇİZGİDE SİZLERE HİZMET VERECEKTİR. 

GÖREV SİZDEN HİZMET BİZDEN olma ayrıcalığı ile tanışmanızı dileriz...

İZTOK OTOMASYON KAPI VE KEPENK SİSTEMLERİ


7 Eylül Mahallesi 5556 Sokak No:6/17 Atatürk Sanayi Sitesi Torbalı/İzmir
Tel/Fax: +90 232 853 24 18
info@iztokotomasyon.com