ENDÜSTRİYEL VE SEKSİYONEL KAPILAR
   ENDÜSTRİYEL VE SEKSİYONEL KAPILAR

Fabrikalarda, işyerlerinde, ev ve site garaj girişlerinde uzaktan kumandalı olarak kullanılabilen, dış etkenlere karşı koruma sağlayan, güvenlik, yalıtım ve kullananlar açısından emniyetli ve uzun ömürlü kapılardır. Dekoratif göbek, oval veya dikdörtgen camlı modeller vardır. Ayrıca Personel kapısı ilave edilebilmektedir. Seksiyonel garaj kapısı, tavan yüksekliği ile kapı üst kotu arasındaki boşluğu en uygun şekilde kullanmak suretiyle ray içinde kayarak çalışır. Kurmalı yay sistemi sayesinde manuel olarak kolaylıkla açılabilir. Herhangi bir cisme değmesi halinde kapının durmasını, yukarı doğru çıkmasını sağlayan Pnömatik güvenlik sistemi kullanılabilmektedir. Ayrıca isteğe bağlı olarak emniyet fotoseli ilave edilebilmektedir.

Halat sistemininin kopma ve çarmpalara karşı kapının düşmesini engelleyen halat kopma emniyeti dediğimiz bir aparat mevcuttur.Yay takımınında bulunan yay kırılma emniyeti motoru kilitleyerek herhangi bir aksama zarar vermesini engellemektedir.

Motorlarımızda aşırı ısınmadan dolayı yanmalara karşı koruyucu özellik bulunmaktadır.Bu özellik aşırı ısınmada yanma ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.Zincirli veya ipli motorlarımızda ip veya zincir çekildiği zaman siviç aksamına basarak motorun elektriğini kesmektedir.Bu özellik ise kapı motorla hareket halindeyken kazara manuele alınmada motoru korumak amacı ile yapılmıştır.

Servis kapılı modellerde servis kapısı altına yerleştirilen manyetik sviç sayesinde servis kapısı açıkken kapı buton veya kumanda ile çalışmamaktadır.

İZTOK OTOMASYON KAPI VE KEPENK SİSTEMLERİ


7 Eylül Mahallesi 5556 Sokak No:6/17 Atatürk Sanayi Sitesi Torbalı/İzmir
Tel/Fax: +90 232 853 24 18
info@iztokotomasyon.com