OTOMATİK BAHÇE VE FABRİKA GİRİŞ KAPILARI
İzmir Otomatik bahçe kapısı
İzmir Otomatik bahçe kapısı izmir
İzmir kayar bahçe kapısı
İzmir 90 derece bahçe kapısı
İzmirde bahçe kapısı
Torbalı bahçe kapısı imalatı
Ege bahçe kapısı deyince
Bahçe kapısı yaptırmak istiyorum
   OTOMATİK BAHÇE VE FABRİKA GİRİŞ KAPILARI

Kayar Bahçe Kapısı

Ege bölgesi ve izmir'de otomatik kapılar konusunda önde gelen firmalardan biri olan İztok Otomasyon otomatik bahçe kapıları konusunda da iddiasından vazgeçmemektedir. Ürünlerimizin özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak; uzaktan kumanda el vericisi çoğaltılabilir. Otomatik bahçe kapılarında uygulanan motorlar kapı açıklığına, kapı ağırlığına göre seçilir ve uygulanır. Bahçe kapısı motoru taktırırkken önemli bir etkende kullanıcı sayısıdır.Yani günlük kaç araç girip çıkacağı çok önemlidir.Buna göre motor seçimi yapılmalısı daha sağlıklı olacaktır. Nasıl Çalışır?
Otomatik bahçe kapısı motoru,üzerindeki pinyon dişli dediğimiz aktarma dişlisinin kapı üzerine döşenen kremiyer dişlisini çevirerek çalışan bir sistemdir.Kremiyer dişli üzerine monte edilen sviç aparatları motor dişlisinin üzerindeki sviç yayına çarpası ile durmasını sağlar
İsteğe bağlı olarak elektronik kart üzerinden açıldıktan belli bir süre sonra otomatik olarak kapanabilmektedir.

Kanatlı Bahçe Kapısı

Otomatik bahçe kapı sistemlerinden en çok kullanılan diğer bir grup kanatlı kapılardır.Otomasyon sistemi iki adet motor , bir adet kontrol kartı,bir takım emniyet fotoseli ve bir adet ikaz lambasından oluşur. Evlerinizde işyerlerinizde çok kolayca kullanabileceğiniz,otomatik kolaylaştıracaktır.Aracınızdan inmeden uzaktan kumanda,kart okuyucu,plaka okuyucu,veya ogs sistemi ile kontrol etmeniz mümkündür.
Kapınızın otomasyonunu yaptırmadan önce mutlaka mekanik olarak kontrol edilmeli ve eksiklik ve tamiratları önceden yapılamalıdır.
Otomatik bahçe kapılarında özellikle kanatlı kapılarda göz önünde bulunduracağınız bir konuda mevcut kapıya gelen rüzgar yüküdür.Bahce kapısı motorunuz takılmadan önce bu etüdler iyi yapılmalı ve ona uygun motor seçilmelidir.Özellikle üzeri tamamen kapalı kanatlı kapılarda bu konuya daha çok dikkat edilmelidir.

 

 

İZTOK OTOMASYON KAPI VE KEPENK SİSTEMLERİ


7 Eylül Mahallesi 5556 Sokak No:6/17 Atatürk Sanayi Sitesi Torbalı/İzmir
Tel/Fax: +90 232 853 24 18
info@iztokotomasyon.com