HIZLI AÇILIR PVC KAPILAR 
   HIZLI AÇILIR PVC KAPILAR 

PVC Hızlı Kapı

Tesisinizdeki endüstriyel kapılarda beklentiniz yoğun geçişlerde zorlu ve değişken hava şartlarında çalışması,günde yüzlerce kez açılıp kapanması, zaman israfı,hava akımlarının asgariye indirilmesi mevcut alanınızın daha da hijyen kalması görüntü ve gürültü kirliliğinin olmaması ise sizin kapınız Endüstriyel PVC Katlanır Hızlı Kapı olmalıdır.
Hızlı ve çok güçlü gövde yapısı sayesinde mevcut kullanılan hantal kapı sistemlerinde ayrıcalıklı olmasını sağlar. kendine özgü güçlü yapısı sayesinde dış ve iç cephelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu benzersiz özellikleri, yüksek çalışma performansı ve estetiği, tesisinizin karlı ve vazgeçilmez ürünüdür. Yekpare olan PVC perde Sistemini istenilen boşluklarda aralarında pencere sistemi ekler.Dış darbelerden kaynaklanan yırtılma ve aşınmalara karşı hasar gören bölgelerin tamiri ve değişimi rahatlıkla yapılabilir.Bu sayede ürününüz ilk günkü gibi estetik görünümünü devam eder.
Nikel krom kaplı paslanmaz çelikten mamül LCD Ekranlı Kontrol Ünitesi, Hız Sürücülü ve Elektronik Kart tasarımlı olup, hızı 1,2 mt/sn den 0.30 mt/sn ye kadar ayarlanabilmekte ve kontrol panosunun özel tasarımlı Endüstriyel Ortam Dokunmatik Tuş Takımı sayesinde de kapı hakkındaki tüm bilgilere LCD Ekranda ulaşılmakta , kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
Çift Kademeli Switch Gurubu sayesinde, kapı sistemini durma noktalarından önce yavaşlatarak rampalı sonlandırmasını sağlar. Bu özelliği sizlere kapı sisteminin elektronik ve mekanik tüm aksamlarını uzun yıllar sorunsuz çalıştırarak elde etmiş olduğunuz ürünün rahatlığını sağlar.
Emniyet Fotoseli Sistemi sayesinde kapı hareket halindeyken insan veya cisimlere çarpması kontrol altına alınmıştır. Enerji kesilmelerinde manuel kullanma kolu ile kapı perde sistemi yukarı veya aşağı hareket ettirilerek kapı istenilen konuma getirilir.
Motor, Redüktör ve Fren sistemi çok yoğun kullanımlar için özel olarak yapılmıştır..
rüzgar profil sistemi, kapılarda yekpare yada modüler PVC uygulamaları ile rüzgar dayanımını maximum düzeyde tutmak üzere dizayn edilmiştir.

 

İZTOK OTOMASYON KAPI VE KEPENK SİSTEMLERİ


7 Eylül Mahallesi 5556 Sokak No:6/17 Atatürk Sanayi Sitesi Torbalı/İzmir
Tel/Fax: +90 232 853 24 18
info@iztokotomasyon.com