SARMAL FABRİKA KAPILARI
izmir sarmal kapı
sarmal kapı fiyatları
sarmal kapı kampanya izmir fabrika kapıları.
Fabrikaya açılır kapı mı yaptırmak istiyorsunuz
   SARMAL FABRİKA KAPILARI

Sarmal Tip Kapılar’da piyasada ki diğer hızlı kapılarda olduğu gibi herhangi bir yatay dikme profilleri ve yine diğer kapılarda kesinlikle kullanılan etek profilleri kullanılmamaktadır. Dolayısı ile kapı kapanırken altında olası bir kişinin kalması durumunda , kişiye herhangi bir zarar vermesi sözkonusu değildir. Ayrıca kapı altında kullanılan kablosuz güvenlik sensörü ve emniyet fotosel takımı ile de ekstra güvenlik araçları ile donatılmıştır. 
Kendi kendini tamir etme 
Sarmal Tip Kapıların PVC perdelerinde herhangi bir yatay ve etek profili kullanılmadığı için forklift, araç, vs. çarpmalarında PVC perde tamamı ile yerinden çıktıktan sonra perde kılavuzlarına geri girerek normal çalışma pozisyonuna dönmektedir. Halbuki piyasadaki diğer PVC kapılarda bu tür çarpmalarda yatay ve alt etek profilleri deforme olup kapının çalışmasını engellemekte ve servis, yedek parça için yüksek maliyetler ortaya çıkartmaktadır. Bunun sonucunda da işletmede büyük zaman ve iş kaybına sebebiyet vermektedir. 
Mükemmel sızdırmazlık 
Hızlı PVC Kapılar da hiç bir kapıda olmayan patentli yüksek teknoloji ürünü özel bir ray ve perde kement sistemi vardır. Kapının kullanıldığı ortamlarda gerçek ve tam bir sızdırmazlık sağlamaktadır.

İZTOK OTOMASYON KAPI VE KEPENK SİSTEMLERİ


7 Eylül Mahallesi 5556 Sokak No:6/17 Atatürk Sanayi Sitesi Torbalı/İzmir
Tel/Fax: +90 232 853 24 18
info@iztokotomasyon.com